Pioneer, TS-A300S4 30 cm dviejų ričių žemų dažnių garsiakalbis | Žemų dažnių | Oficialus JVC atstovas Lietuvoje - gerų kainų parduotuvė
Prekės informacija

Pioneer, TS-A300S4 30 cm dviejų ričių žemų dažnių garsiakalbis

Prekės kodas: AP00PI4731
Pioneer, TS-A300S4 30 cm dviejų ričių žemų dažnių garsiakalbis

Reitingų nėra.
Pioneer Gamintojas: Pioneer
Liko keli vnt. Paskubėkite!
88,00 € be pristatymo
Pioneer, TS-A300S4 30 cm dviejų ričių žemų dažnių garsiakalbis

Daugiau žemų dažnių. Daugiau galios. TS-A serijos žemų dažnių garsiakalbiuose suderintas puikios garso savybės, dizainas ir technologijos. Visi TS-A serijos žemų dažnių garsiakalbiai sukurti atkurti aukštos kokybės garsą. Juose naudojamas pilnai uždaro tipo krepšys, kuris slopina vibraciją ir garantuoją tikslų, aiškų ir ritmingą žemo dažnio garsą. Kiekviename iš garsiakalbių naudojamos pažangios technologijos, tokios kaip Pioneer patentuotas IMPP kompozitų difuzorius, tvirtas 3D difuzorius dizainas ir dideli sudvejinti magnetai. Prie viso to, šiuos TS-W serijos garsiakalbius lengva sumontuoti daugelyje skirtingų automobilių. TS-A300S4 Šis žemų dažnių garsiakalbis yra lengvai pritaikomas dėl sudvejintos 4 omų ritės. TS-A300S4 garantuoja 1500 W galią ir tinkamas naudoti uždarame korpuse.

3D formos IMPP difuzorius
Šis garsiakalbis turi tvirtą 3D formos IMPP difuzorių, kuris leidžia pačiam garsiakalbiui būti tvirtam ir legvai dėl ko jis atkuria žemus dažnius galingai ir su minimaliais iškraipymais.
Pilnai uždaras krepšys
Šiame garsiakalbyje naudojamas pilnai uždaras krepšys, sutvirtinantis visą garsiakalbio korpusą ir garantuojantis daug tikslesnį garso atkurimą.
Nepriklausomi vorai
Skirtingai nei įprastuose žemų dažnių garsiakalbiuose šiame naudojamas nepriklausomas voro laikiklis kuris pagerina ventiliacija. Iki minimumo sumažinta vibracija ir temperatūra garantuoja maksimaliai aukštos kokybės garsą net ir esant dideliam garso lygiui.
Techniniai parametrai 
Maksimali galia1500 W
Nominali galia500 W
Varža4 omai
Atkuriamų dažnių juosta20 - 2.3kHz
Žemiausias rezonansinis dažnis43 Hz
Jautrumas (1W/1m)83 dB
Garsiakalbio diametras30 cm
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

Gamintojas: Pioneer Corporation, Japonija

[!] Stebėk kainą

Mes jus informuosime, kai šios prekės kaina taps Jums priimtina.

Saugos kodas:
Atsiliepimai apie prekę
Rašyti atsiliepimus gali tik prisijungę vartotojai.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.