CTAPGBT011 automobilinis USB/BT adapteris Peugeot | USB / BT adapteriai | Oficialus JVC atstovas Lietuvoje - gerų kainų parduotuvė
Prekės informacija

CTAPGBT011 automobilinis USB/BT adapteris Peugeot

Prekės kodas: AP00CN1319
CTAPGBT011 automobilinis USB/BT adapteris Peugeot

Reitingų nėra.
Connects2 Gamintojas: Connects2
Prekės sandėlyje nėra!
Dėl užsakymo teirautis:
+370 686 33335 (I-V) 9h-18h
info@geroskainos.lt
109,00 € be pristatymo
BT jungiasi prie originalaus grotuvo!
CTAPGBT011 automobilinis USB/BT adapteris Peugeot

Connects2 bluetooth adapteris PEUGEOT

MP3 failų formatas jau ilgą laiką ásitvirtinæs kaip skaitmeniniø įrašų standartas.

Šio formato failai dominuoja kompiuteriuose, MP3 grotuvuose, išmaniuosiuose telefonuose ir t.t., todël daþnam vairuotojui kyla noras MP3 failø klausytis ir automobilyje. Naujausiuose automobiliø modeliuose gamyklinës magnetolos jau palaiko MP3 failø kompaktinius diskus ar net turi USB jungtá. Taèiau senesniø automobiliø savininkams klausytis MP3 muzikos, nekeièiant gamyklinës magnetolos nëra ámanoma. Tokiu atveju, tam yra puikus sprendimo bûdas - USB/BT adapteris. Šis prietaisas jungiamas prie gamyklinës magnetolos per CD keitiklio jungtá ir veikia kaip virtualus CD keitiklis. USB adapteris išsaugo pilnà magnetolos bei jos valdymo ant vairo (jei toks yra) funkcionalumà ir yra valdomas kaip áprastas CD keitiklis. Negana to, prie adapterio galima prijungti bet kokius išorinius garso šaltinius per AUX įėjimà.

Pagrindinės savybės:

• Galimybė atsiliepti ir baigti skambučius naudojant FF mygtuką (Fast Farward).

• Leisti muziką iš bluetooth įrenginių (telefono, kompiuterio ir pan.)

• Galima prijungti bet kokį įrenginį su 3,5mm AUX jungtimi (telefonas, mp3 grotuvas).

• Garso signalas į magnetolą perduodamas laidais taip garantuojant perduodamo garso kokybę, kuri yra ženkliai prarandama naudojant bet kokius FM moduliatorius

• USB adapteris valdomas standartiniais magnetolos mygtukais ar valdymu ant vairo (jei toks yra)

• Išsaugoma paskutinës pozicijos atmintis, todël įrašo klausymas tęsiamas nuo tos vietos, kurioje jis buvo nutrauktas

• Magnetolos ekrane pateikiamas grojamo failo numeris ir grojimo laikas

• Adapteriui nereikalingas papildomas išorinis maitinimas

• Per USB jungtį galima įkrauti įkrovimą palaikančius prietaisus (mob. telefonus, MP3 grotuvus ir t.t.)

• Ypač paprasta prietaiso sumontavimo procedūra

• USB adapteris sumontuojamas nematomoje vietoje, todël išsaugojama gamyklinė automobilio interjero išvaizda bei iki minimumo sumažėja tikimybė dėl vagystės

• USB jungties prailginimo laidas atvedamas į vairuotojui patogią vietą

• Išmontavus adapterį nelieka jokių jo buvimo požymių

 

Tinkamas šiems PEUGEOT automobiliu modeliams su gamykline Siemens VDO/Blaupunkt RD4 magnetola ir quadlock fakra jungtimi:

 

Marke Modelis Metai nuo Metai iki 
Peugeot20720062012
Peugeot30720052008
Peugeot3082007 
Peugeot30082009 
Peugeot40720042010
Peugeot60720052012
Peugeot80720052014

 

Komplektacijoje:  

• USB/BT MP3 bluetooth adapteris (virtualus skaitmeninis CD keitiklis)

• AUX laidas (3.5 mm kištukas)

• Mikrofonas

• Montavimo instrukcija.

 

Gamintojas: Connects2, Didžioji Britanija

[!] Stebėk kainą

Mes jus informuosime, kai šios prekės kaina taps Jums priimtina.

Saugos kodas:
Atsiliepimai apie prekę
Rašyti atsiliepimus gali tik prisijungę vartotojai.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.