AEVO 10x makiažo veidrodis su LED apšvietimu | Baldai | Oficialus JVC, Kenwood atstovas Lietuvoje - gerų kainų parduotuvė
Jūs esate čia: / Kita / Išparduotuvė / Baldai
Prekės informacija

AEVO 10x makiažo veidrodis su LED apšvietimu

Prekės kodas: HE498482803
AEVO 10x makiažo veidrodis su LED apšvietimu

Reitingų nėra.
Liko keli vnt. Paskubėkite!
Sena kaina 15,81 € (Mūsų kaina)
tik dabar 7,90 € be pristatymo
Carrier Damage
Kaina sumažėjo: -50%
Sutaupote: 7,91 €
AEVO 10x makiažo veidrodis su LED apšvietimu

Prekė yra iš ekspozicijos, gali būti be pakuočių, naudotos ir pan. Prekės negrąžinamos atgal. Dėl informacijos skambinti 8 686 33335AEVO makiažo veidrodis su LED apšvietimu

  • Profesionalus detalumas - tobulinkite kiekvieną makiažo detalę naudodami 10 kartų didinimą, 30 šviesos diodų ir HD stiklą.
  • Visoms progoms - perjunkite tris šviesias spalvas ir laisvai sureguliuokite ryškumą vienu mygtuku.
  • Lengvai montuojama siurbimo taurė - nereikia jokių vinių; tiesiog pritvirtinkite siurbimo taurelę prie savo veidrodžio ar kito lygaus ir lygaus paviršiaus. Norėdami įdiegti, pasukite spyną pagal laikrodžio rodyklę, tvirtai prispauskite puodelį prie paviršiaus, tada pasukite spynelę prieš laikrodžio rodyklę, kad užfiksuotumėte savo vietą.
  • Raskite geriausią kampą - pasisuka 360 laipsnių kampu, kad galėtumėte žinoti, kad atrodote puikiai iš kiekvieno kampo.
  • Ideali dovana - puiki dovana jūsų žmonai, motinai, seseriai ar bet kuriam kitam jūsų gyvenime gyvenančiam asmeniui, norinčiam atrodyti gerai. mes nesame patenkinti, kol nesate patenkinti. mes palaikome visus savo produktus su jūsų nusipelniusia parama.
[!] Stebėk kainą

Mes jus informuosime, kai šios prekės kaina taps Jums priimtina.

Saugos kodas:
Atsiliepimai apie prekę
Rašyti atsiliepimus gali tik prisijungę vartotojai.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.