Rankų darbo rytietiškas metalinis žibintas, „Ezana“, paauksuotas, 36 cm | Baldai | Oficialus JVC, Kenwood atstovas Lietuvoje - gerų kainų parduotuvė
Jūs esate čia: / Kita / Išparduotuvė / Baldai
Prekės informacija

Rankų darbo rytietiškas metalinis žibintas, „Ezana“, paauksuotas, 36 cm

Prekės kodas: HE411900171
Rankų darbo rytietiškas metalinis žibintas, „Ezana“, paauksuotas, 36 cm

Reitingų nėra.
Prekės sandėlyje nėra!
Dėl užsakymo teirautis:
+370 686 33335 (I-V) 9h-18h
info@geroskainos.lt
Sena kaina 27,83 € (Mūsų kaina)
tik dabar 14,52 € be pristatymo
Carrier Damage
Kaina sumažėjo: -48%
Sutaupote: 13,31 €
Rankų darbo rytietiškas metalinis žibintas, „Ezana“, paauksuotas, 36 cm

Prekė yra iš ekspozicijos, gali būti be pakuočių, naudotos ir pan. Prekės negrąžinamos atgal. Dėl informacijos skambinti 8 686 33335  • Rytietiškas metalinis žibintas, išorėje auksinis, viduje vario spalvos. 100% rankų darbo ir sąžiningos prekybos Indijoje. Irizuojantis dizainas sugauna žvakių šviesą ir atspindi ją, kad gautų gražų efektą. Perforacijos jūsų kambaryje užburia rytietiškus šešėlių žaidimus. Viduje gyvenamajame kambaryje kaip palangės puošmena, lauke kaip sodo puošmena arba kaip vestuvių puošmena jūsų vestuvėms, vasaros vakarėlių dekoravimui ant jūsų namų ar kambario valgomojo stalo.
  • Forma rytietiška ir šiuolaikiška, perforacija yra Maroko indėnų, puikiai tinka kaip namų puošmena kūrybinėms Indijos dekoravimo idėjoms. Kabantis ar stovintis arbatos žvakidės laikiklis kaip šiuolaikinis dizaino elementas, grindų žibintas romantiškam šiuolaikiniam apšvietimui lauke, sode, balkone ar terasoje, pakabinamas žibintas per Kalėdas kaip kalėdinė puošmena ar kalėdinis apšvietimas arba kaip indiška dovana moterims ar vyrams .
  • Dydis be žiedo: 36 cm aukščio ir 20 cm pločio. Medžiaga: metalas. Spalva: aukso spalvos išorėje ir vario spalvos viduje. Šį indišką žibintą galima atidaryti iš apačios, kad būtų galima įdėti žvakę ar arbatos žibintą.
  • Autentiškas rytietiškas meistriškumas. Tikras rankų darbo produktas, o ne masinės gamybos. Prekės ženklas: „Marrakesch Orient & Mediterran Interior“.
SpalvaAuksas | Kupferis
MedžiagaMetalas
Prekės ženklas„Marrakesch Orient“ ir Viduržemio jūros interjeras
Prekės matmenys L x W x H20 x 20 x 36 centimetrai
[!] Stebėk kainą

Mes jus informuosime, kai šios prekės kaina taps Jums priimtina.

Saugos kodas:
Atsiliepimai apie prekę
Rašyti atsiliepimus gali tik prisijungę vartotojai.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.