Bammax balansinis dviratukas 1-2 metų vaikui | Žaislai | Oficialus JVC, Kenwood atstovas Lietuvoje - gerų kainų parduotuvė
Jūs esate čia: / Kita / Išparduotuvė / Žaislai
Prekės informacija

Bammax balansinis dviratukas 1-2 metų vaikui

Prekės kodas: HE488607500
Bammax balansinis dviratukas 1-2 metų vaikui

Reitingų nėra.
Liko keli vnt. Paskubėkite!
Sena kaina 34,69 € (Mūsų kaina)
tik dabar 19,76 € be pristatymo
Warehouse Damage
Kaina sumažėjo: -43%
Sutaupote: 14,93 €
Bammax balansinis dviratukas 1-2 metų vaikui
Bammax balansinis dviratukas 1-2 metų vaikui

  • ?Vaikams pirmas dviratis? Lengvas, TIK 1,8 kg. Tinka 10 -24 mėnesiams. Kūdikiai gali juo važiuoti kaip žaislai, skirti naudoti lauke ir lauke. Galima naudoti žvyrkeliuose, kilimuose, stiklo paviršiuose ir kt.
  • ?Saugi ir saugi apsauga balance „Bammax“ balansinis dviratis neturi atvirų varžtų, kurie subraižytų kūdikio šlaunį. 135 ° vairo riba, kad kūdikis nenukristų. Ilgaamžės EVA praplatintos padangos apsaugo nuo slidumo ir atsparumo dilimui.
  • ?Ergonominis aukštis? Norint užtikrinti tinkamą važiavimą, kūdikių dviratis leidžia vaikams šiek tiek sulenkti kelį ir stumti dviratį kojomis. Balansinis dviratis yra puikus kaip pirmasis kūdikio dviratis, todėl ateityje bus lengviau važiuoti tradiciniu dviračiu.
  • ?Tvirta ir tvirta konstrukcija? Vaikų balansinis dviratis pagamintas iš tvirto ir stabilaus anglies plieno rėmo struktūros. Išsiplėtusios padangos leidžia lengviau valdyti pusiausvyrą, tuo pačiu leidžiant vairuotojams jaustis labiau valdomiems.
  • ?Saugos testas? „Bammax“ važiavimas dviračiu turi bandymų ataskaitas, tokias kaip EN71, ASTMF963, CPC. „Bammax“ būtų geriausia pirmojo gimtadienio dovana kūdikiams.
[!] Stebėk kainą

Mes jus informuosime, kai šios prekės kaina taps Jums priimtina.

Saugos kodas:
Atsiliepimai apie prekę
Rašyti atsiliepimus gali tik prisijungę vartotojai.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.