Planšetinis kompiuteris vaikams, rožinis | Žaislai | Oficialus JVC, Kenwood atstovas Lietuvoje - gerų kainų parduotuvė
Jūs esate čia: / Kita / Išparduotuvė / Žaislai
Prekės informacija

Planšetinis kompiuteris vaikams, rožinis

Prekės kodas: HE413184283
Planšetinis kompiuteris vaikams, rožinis

Reitingų nėra.
Liko keli vnt. Paskubėkite!
Sena kaina 120,00 € (Mūsų kaina)
tik dabar 59,99 € be pristatymo
Defective
Kaina sumažėjo: -50%
Sutaupote: 60,01 €
Planšetinis kompiuteris vaikams, rožinis

Prekė yra iš ekspozicijos, gali būti be pakuočių, naudotos ir pan. Prekės negrąžinamos atgal. Dėl informacijos skambinti 8 686 33335PASTABA: nusistato tik prancūzų kalba


  • KidiCom Advance balta ir rožinė planšetė! Aukštųjų technologijų vaikų užrašų knygelė su dideliu 5 colių plokščiu jutikliniu ekranu, suteikiančio tikroviškumo. Pirmasis seifas ir nėra abonemento! Jūsų vaikas saugiai dalijasi rašytinėmis ar balso žinutėmis, nuotraukomis, piešiniais su šeima ar draugais naudodamas „Wi-Fi“. Jis netgi gali pridėti filtrų prie savo nuotraukų naudodamasis programa „V-Snap“ ir nusiųsti savo kontaktams
  • 20 žaidimų ir programų, įskaitant garsiojo animacinio filmo „Jis kažkada buvo gyvenime“ epizodą ir edukacinį žaidimą, kurį sukūrė Hachette, kad išmoktų konjugacijos su baltos ir rožinės spalvos mobiliuoju telefonu „Kidicom Advance“. Šiame mobiliajame vaikelyje rasite: fotoaparatą, „KidiConnect“ programą, leidžiančią vaikams keistis žinutėmis, piešiniais ar net nuotraukomis, vaizdo grotuvą ir mp3 bei daugybę kitų funkcijų.
  • Rotacinė kamera su 50 gudrybių draugams ir asmenukėms fotografuoti. Jums yra daugybė specialiųjų efektų: rėmeliai, iškraipantys efektai, fantazijos efektai, kaleidoskopas ir daug daugiau.
  • Naudodami baltos ir rausvos spalvos „Kidicom Advance“ funkciją „KidiConnect“, jūsų vaikai gali saugiai siųsti pranešimus (rašymo, balso, piešimo, jaustukų) savo artimiesiems per „WiFi“ be abonemento.
  • „KidiCom Advance“ taip pat tobulėja su daugiau nei 2000 atsisiunčiamų programų, specialiai sukurtų vaikams nuo 6 iki 12 metų: skaitymo, rašymo, kalbos tobulinimo, mokslo ir pasaulio atradimų, meninės ir muzikinės kūrybos, matematikos, atminties ir problemų sprendimo.
[!] Stebėk kainą

Mes jus informuosime, kai šios prekės kaina taps Jums priimtina.

Saugos kodas:
Atsiliepimai apie prekę
Rašyti atsiliepimus gali tik prisijungę vartotojai.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.