KENWOOD, KSC-W1200B, 1200W, 30cm žemų dažnių kolonėlė
Prekės kodas: AP00KN6605
Reitingų nėra.
Kenwood Gamintojas: Kenwood
Prekės sandėlyje nėra!
Dėl užsakymo teirautis:
+370 686 33335 (I-V) 9h-18h
info@geroskainos.lt
Pagrindinės savybės:
  • Garsiakalbis kartu su dėže
  • 300mm garsiakalbio dydis
  • 1200W didžiausia galia
  • Kompaktiškas
  • Raidės išsiuvinėtos
  • Lengvai montuojamas
Garsiakalbio savybės:
  • Garsiakalbis su oro išėjimo anga ir dėže
  • Maksimali galia 1200W
  • Dydis 300mm
  • Ferito magnetas
  • Enclosure type Non ported
  • Dydis (su dėže) (BxHxD) 486 x 342 x 272 mm
  • Svoris 7.8 kg
  • Varža 4?
  • Atkūrimo dažniai 38Hz ~ 300Hz
  • Jautrumas 84dB/W/m
Priedai
  • Tvirtinimo diržai: 2 vnt.
  • Varžteliai (Parker-type) Ø 4 x 20mm, 8 vnt.