Jūs esate čia: / Kaip užsisakyti?

Kaip užsisakyti?

1

Visas prekes, kurias norite įsigyti, įsidėkite į krepšelį. Tai galite padaryti prekės aprašyme, spragtelėjus mygtuką “į krepšelį”.

 

2 

Pasirinkus “Parodyti krepšelį” jame rasite visas Jūsų pasirinktas prekes. Taip pat matysite ir pristatymo kainą.

 

3 

Jei pasirinkote peržiūrėti krepšelį, jame rasite visas Jūsų pasirinktas prekes. Taip pat matysite ir pristatymo kainą. Čia galite įvesti nuolaidų kupono numerį, jei tokį turite. Tuomet Jums iš karto bus pritaikyta nuolaida.

 

4 

Tam, kad galėtumete įsigyti išsirinktas prekes privalote prisijungti. Jei esate jau užsiregistravęs vartotojas - prisijunkite prie el. parduotuvės. Jei dar neesate užsiregistravęs, užsiregistruokite. Pristatymo skiltyje reikia nurodyti adresą, kuriuo bus pristatytos prekės. Jei norite, kad užsakymas būtų pristatytas kitu adresu nei registravotės, nurodykite kitą pristatymo adresą. Jeigu perkate kaip juridinis asmuo ir jums reikalinga PVM sąskaita-faktūra, tuomet papildomos informacijos lauke galite tai nurodyti.

 

5 

Prisijungus pasirinkite Jums patogų atsiskaitymo būdą ir vežėją. Pereikite prie sekančio žingsnio "Užsakymas". Šiame žingsnyje Jums reikia pasirinti pristatymo bei atsiskaitymo būdus. Tai atlikę pereikite prie kito žingsnio.

 

6 

 

Šiame žingsnyje matysite visą Jūsų užsakymo informaciją. Jūsų pasirinktos prekės, galutinė viso pirkinio kaina, pristatymo adresas, atsiskaitymo būdas ir t.t. Jei visa informacija yra teisinga, pažymėkite varnelę, jog susipažinote su Taisyklėmis bei Grąžinimo teise ir patvirtinkite užsakymą.

 

7 

Patvirtinus užsakymą, gausite laišką el. paštu, kad Jūsų užsakymas priimtas. Po užsakymo patvirtinimo turite atlikti mokėjimo pavedimą į vieną iš nurodytų sąskaitų, kurias gausite laiške su užsakymo patvirtinimu (jei pasirinkote, kad mokėsite bankiniu pavedimu). Apmokėjus užsakymą, prekės bus išsiųstos adresu, kurį nurodėte atlikdami užsakymą (jeigu pasirinkote, kad prekės Jums būtų pristatytos). Apie prekių išsiuntimą Jūs busite informuoti el. paštu.

Jeigu pasirinkote, kad prekes atsiimsite patys, tai galėsite padaryti tik po to, kai gausite laišką el. paštu apie tai, jog prekės jau paruoštos ir jas jau galite atsiimti.

Gaunamas laiškas apie prekių išsiuntimą/atsiėmimą yra universalus ir Jus tik informuoja, jog užsakymas yra išsiųstas, arba jį galite atsiimti pasirinktame prekių atsiėmimo punkte, priklausomai nuo to, kokį pristatymo būdą pasirinkote užsakydami prekes. Šią informaciją visuomet galite rasti prisijungę prie el. parduotuvės.

Iškilus bet kokiems neaiškumams rašykite adresu: info@lavishop.lt

Ačiū, kad perkate!