Jūs esate čia: / Pristatymas

Pristatymas

Pristatymas į užsienį
Prekės gali būti pristatomos į užsienį atskiru susitarimu. Dėl užsakymų kreiptis info@laverna.lt

Pristatymas Lietuvoje
Prekių pristatymo terminas 3 d.d.
Visi užsakymai, atlikti iki 15.00 val., išsiunčiami tą pačią dieną ir pristatomi kitą darbo dieną, po 15.00 val - išsiunčiami kitą darbo dieną.
Prekių užsakymo pristatymo terminas skaičiuojamas nuo pinigų gavimo į V.Bierio firmos „Laverna“ sąskaitą momento arba nuo užsakymo pateikimo (jeigu mokėsite grynais kurjeriui).
Užsakę prekes ir už jas apmokėję jas gausite per kurjerių tarnybą. Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, pristatymo laikas I-V 8-18 val.

Prekių pristatymo kainos:

 • Jei užsakymo suma mažesnė nei 86,89 € / 300 Lt – pristatymo mokestis visoje Lietuvoje 2,32 € / 8 Lt (Kuršių Nerijoje – 20,28 € / 70 Lt), jį reikia mokėti atliekant mokėjimą už prekę.
 • Jei užsakymo suma siekia 86,89 € / 300 Lt ir daugiau – prekes visoje Lietuvoje pristatome nemokamai (Kuršių Nerijoje - 17,38 € / 60 Lt mokestis).
 • Jeigu norite sumokėti kurjeriui pristačius prekes, tai grynųjų pinigų paėmimo paslauga papildomai kainuoja 1,74 € / 6 Lt
 • Prekes iš mūsų prekybos salonų ir prekių atsiėmimo punktų galite atsiimti nemokamai:

  Kaune (Taikos pr. 92F) (prekybos salonas)


  Vilniuje (Ozo g. 20) (prekių atsiėmimo punktas)


  Kėdainiuose (J. Basanavičiaus 95D) (prekių atsiėmimo punktas)


 • Jonavoje (S. G. Ilgūno g. 16) (prekių atsiėmimo punktas)

Jeigu užsakymo metu pasirinkote, kad prekes atsiimsite patys, tai galėsite padaryti tik po to, kai Jūsų užsakymas bus paruoštas. Apie tai Jūs būsite informuoti el. paštu.


LABAI SVARBU!

Gavę prekę Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję, kad siunta pažeista (matomi išoriniai pakuotės pažeidimo požymiai ir pan.), Jūs turite nepriimti siuntos ir tai pažymėti kurjerio lape. Jei pažeidimų nepastebėjote ir neparašėte pastabų kurjeriui, laikoma, kad siunta pristatyta tinkamai, o prekė yra tvarkinga ir Jūs pretenzijų neturite ir ateityje neturėsite.