Jūs esate čia: / Pristatymas

Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas per 24h yra papildomų sąlygų "Geroskainos.lt"

*Nemokamas pristatymas:

 1. Nemokamai pristatome, jei Jūsų užsakymo suma yra didesnė nei 40,00 €  (išskyrus Kuršių Neriją).
 2. Atsiimti prekes nemokamai galite mūsų siuntų atsiėmimo taškuose:
  Kaune
 3. Nemokamas pristatymas, jei Jūsų užsakymo suma yra didesnė nei 20€Kėdainiuose 
 4. Negalioja perkant šaltą asfaltą arba masažinius stalus. Šių kategorijų prekėms galioja 6€/1 vnt. pristatymo mokestis.
 5. Negalioja pasirinkus pristatymą šeštadieniui per DPD. Pristatymas šeštadienį per DPD - 6,00 €

  Informacija žemiau.
Informacija tel. +370 (686) 33 335  

Darbo laikas:
I-V 9.00 - 18.00
VI  ---------------
VII ---------------

*Pristatymas per 24h
Jeigu Jūsų užsakymo apmokėjimą darbo dienomis gauname iki 16.00 val. pristatysime jau kitą darbo dieną, kitu atveju prekes išsiunčiame kitą darbo dieną.

Pristatymas šeštadieniui

Pristatymas šeštadieniui per DPD vykdomas jeigu užsakymo apmokėjimą gauname penktadieni iki 16.00 val. Rekomenduojame pasiskambinti prieš užsakant, jeigu turite klausimų mob. tel.: +370 (686) 33 335. Pristatome į šiuos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena (į rajonus pvz.: Vilniaus raj., Kauno raj. ir pan. NEPRISTATO)

Pristatymas Lietuvoje

 • Prekių pristatymo terminas 3 d.d. Visi užsakymai, atlikti iki 16.00 val., išsiunčiami tą pačią dieną ir pristatomi kitą darbo dieną, po 16.00 val - išsiunčiami kitą darbo dieną.
 • Prekių užsakymo pristatymo terminas skaičiuojamas nuo pinigų gavimo į V. Bierio firmos „Laverna“ sąskaitą momento arba nuo užsakymo pateikimo (jeigu mokėsite grynais kurjeriui).
 • Užsakę prekes ir už jas apmokėję jas gausite per kurjerių tarnybą. Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, pristatymo laikas I-V 8-18 val.

Prekių pristatymo kainos:

 • Jei užsakymo suma mažesnė nei 40,00 € – pristatymo mokestis visoje Lietuvoje 3 € (Kuršių Nerijoje – 20,28 € ), jį reikia mokėti atliekant mokėjimą už prekę.
 • Jei užsakymo suma siekia 40,00 € ir daugiau – prekes visoje Lietuvoje pristatome nemokamai (Kuršių Nerijoje - 17,38 € mokestis).
 • Jeigu norite sumokėti kurjeriui pristačius prekes, tai grynųjų pinigų paėmimo paslauga papildomai kainuoja 1,74 € .

Pristatymas į užsienį

Prekės gali būti pristatomos į užsienį atskiru susitarimu. Dėl užsakymų kreiptis info@geroskainos.lt

Siuntų atsiėmimo taškai:

Prekes iš mūsų prekybos salonų ir prekių atsiėmimo punktų galite atsiimti nemokamai. Jeigu užsakymo metu pasirinkote, kad prekes atsiimsite patys, tai galėsite padaryti tik po to, kai Jūsų užsakymas bus paruoštas. Apie tai Jūs būsite informuoti el. paštu.

Svarbu! Užsakymą galėsite atsiimti tik po pristatymo, informuosime papildomu el. laišku, kai užsakymas bus paruoštas atsiėmimui.
Kaune (Taikos pr. 92F) (prekybos salonas)
Kėdainiuose (J. Basanavičiaus 95D) (prekių atsiėmimo punktas)LABAI SVARBU!

Gavę prekę Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję, kad siunta pažeista (matomi išoriniai pakuotės pažeidimo požymiai ir pan.), Jūs turite nepriimti siuntos ir tai pažymėti kurjerio lape. Jei pažeidimų nepastebėjote ir neparašėte pastabų kurjeriui, laikoma, kad siunta pristatyta tinkamai, o prekė yra tvarkinga ir Jūs pretenzijų neturite ir ateityje neturėsite.