Silent Coat Extra Shop, 6 vnt, vibraciją slopinanti medžiaga | Vibro izoliacija | Oficialus JVC, Kenwood atstovas Lietuvoje - gerų kainų parduotuvė
Prekės informacija

Silent Coat Extra Shop, 6 vnt, vibraciją slopinanti medžiaga

Prekės kodas: AP00SP4538
Silent Coat Extra Shop, 6 vnt, vibraciją slopinanti medžiaga

Reitingų nėra.
Silent Coat Gamintojas: Silent Coat
Liko keli vnt. Paskubėkite!
20,56 € be pristatymo
Silent Coat Extra Shop, 6 vnt, vibraciją slopinanti medžiaga
Silent Coat Extra - 4mm storio vibroizoliacinė medžiaga naudoja savos masės apkrovą, kad sumažintų apdailos rezonsą ir absorbuotu korpuso vibraciją, paversdama juos į nedidelę šilumą. Naudodami šią medžiagą galite sustabdyti salono apdailos barškėjimą, panaikinti kelio ir kitą išorinį triukšmą, susidarantį automobilyje, bei taip žymiai pagerinti savo automobilio garso aparatūros skambesį.

Rekomenduojame naudoti triukšmo lygio matuoklį prieš ir po instaliuojant vibro ir garso izoliacines medžiagas. Taip akivaizdžiai matysite skirtumus, kadangi žmogaus ausis ne visada pastebi šiuos skirtumus.

Silent Coat Extra yra labai lipni polimerinio pagrindo medžiaga. Dėl aliuminio paviršiaus ir unikalios aukštos klasės kompozitų ši vibroizoliacija yra ypač efektyvi verčiant virpesius į šilumą. Silent Coat Extra yra labai lankti, kas yra nepaprastai svarbu, nes ji gali būti tinkamai priklijuota prie nelygaus paviršiaus. Ši vibroizoliacija gali būti klijuojama bet kurioje automobilio vietoje įskaitant ir po variklio gaubtu.

Silent Coat Extra garantuoja dvigubai geresnį vibracijos slopinimo efektą dėl didesnės medžiagos masės ir storio.

NAUDOJIMAS: Klijuojama automobilyje ant visų vidinių skardos paviršių: dugnas, stogas, bagažinė, ratų arkos, statramsčiai, pertvara tarp variklio ir salono, durys bei variklio dangtis. Klijuojamasis paviršius iš ypač lipnios mastikos. Medžiaga nesugeria drėgmės, turi antikorozinių savybių. Papildomai ant vibroizoliacijos rekomenduojama klijuoti garso izoliacinę medžiagą Silent Coat Noise Isolator.

Jeigu dirbama 15-55°C temperatūroje, papildomai medžiagos šildyti nebūtina. Pakaitinus, medžiaga tampa lankstesnė, ją paprasčiau priklijuoti prie nelygių paviršių. Papildomas medžiagos šildymas rekomenduojamas tik jeigu darbinės aplinkos temperatūra žemesnė nei 10°C. Klijuojamas paviršius turi būti švarus, be rūdžių ir nuriebalintas, jei to reikia.

Darbui palengvinti papildomai galite įsigyti 3cm arba 5cm volelį skirtą bituminei medžiagai.Silent Coat Extra vibroizoliacinės medžiagos savybės:
• 4mm storio
• Pagaminta iš Butilo
• Ypač lipni klijuojamoji mastika
• 0.1mm aliuminio folijos viršutinis paviršius
• Specialus, ypač tamprus antirezonansinis paviršius
• Lapo dydis 375 x 265 mm
• Komplekte 6 lapai
• Dengiamas plotas 0,596 m²
• Svoris 5,4 kg/m²

Gamintojas: Silent Coat, Latvija
[!] Stebėk kainą

Mes jus informuosime, kai šios prekės kaina taps Jums priimtina.

Saugos kodas:
Atsiliepimai apie prekę
Rašyti atsiliepimus gali tik prisijungę vartotojai.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.