Universali nano šluostė (Nanolon™) | Šluostės ir priedai | Oficialus JVC atstovas Lietuvoje - gerų kainų parduotuvė
Prekės informacija

Universali nano šluostė (Nanolon™)

Prekės kodas: AP00NA3820
Universali nano šluostė (Nanolon™)

Reitingų nėra.
Liko keli vnt. Paskubėkite!
7,24 € be pristatymo
Universali nano šluostė (Nanolon™)
Universali buitinė šluostė, pagaminta naudojant Nanolon™ technologiją. Pagrindinis šluosčių privalumas - galite valyti praktiškai viską - pakanka tik sudrėkinti ją vandeniu.

Šluostė pagaminta naudojant inovatyvią Nanolon™ technologiją, kuri, tarsi magnetas, efektyviai surenka skysčius, purvą, dulkes ir nešvarumus. Kadangi šluostę pakanka sudrėkinti vandeniu, Jums nereikės naudoti agresyvios chemijos - dėka šios šluostės, namai bus švarūs ne tik nuo purvo ir dulkių, bet ir agresyvių valiklių.

NAUDOJIMAS:
Šios šluostės puikiai tinka naudoti vietoje popierinių vienkartinių rankšluosčių (rekomenduojame naudoti dvi šluostes: drėgną ir sausą). Jos puikiai tinka dulkių valymui, virtuvės baldų švarinimui. Jas galima naudoti grindų, vonios ir virtuvės paviršių, plytelių, ir išpiltų skysčių valymui. Taip pat galima valyti automobilio vidų ir išorę, jos itin gerai sugeria drėgmę, todėl itin efektyvios nusausinant.

PRIEŽIŪRA:
Šluosčių plovimui nenaudokite skalbimo miltelių, skalbinių minkštiklio ir baliklio. Rekomenduojame šias šluostes skalbti atskirai, geriausia rankomis, siekiant išlaikyti unikalias jų savybes.

ŠLUOSTĖS DYDIS:
35,5cm x 35,5cm (14" x 14")

Komplekte: 1 šluostė
Media bylos

Universali nano šluostė (Nanolon)

[!] Stebėk kainą

Mes jus informuosime, kai šios prekės kaina taps Jums priimtina.

Saugos kodas:
Atsiliepimai apie prekę
Rašyti atsiliepimus gali tik prisijungę vartotojai.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.