Jūs esate čia: / Paskutinės naujienos ir atnaujinimai
Paskutinės naujienos ir atnaujinimai GerosKainos.lt
Naujiena! Android multimedijos
Logo
Pristatome Radical ANDROID multimedijas
Grid ItemRADICAL, R-C10AD1, Audi A3 multimedijos sistema
Specialiai sukurta AUDI A3 su "Android OS" ir 17,8 cm / 7 colių jutikliniu ekranu, 2 GB RAM atminties ir 32 GB atminties.
Grid ItemRADICAL, R-C10AD2, Audi A4 multimedijos sistema
Specialiai sukurta AUDI A4/SEAT EXEO su "Android OS" ir 17,8 cm / 7 colių jutikliniu ekranu, 2 GB RAM atminties ir 32 GB atminties.
Grid ItemRADICAL, R-C10BM1, BMW E46 multimedijos sistema
Specialiai sukurta BMW 3 serijai su "Android OS" ir 17,8 cm / 7 colių jutikliniu ekranu, 2 GB RAM atminties ir 32 GB atminties.
Grid ItemRADICAL, R-C10BM2, BMW E90 multimedijos sistema
Specialiai sukurta BMW S serijai su "Android OS" ir 17,8 cm / 7 colių jutikliniu ekranu, turi 2 GB RAM atminties ir 32 GB atminties.
Grid ItemRADICAL, R-C10OP2, Opel multimedijos sistema
Specialiai sukurta OPEL su "Android OS" ir 17,8 cm / 7 colių jutikliniu ekranu, 2 GB RAM atminties ir 32 GB atminties.
Grid ItemRADICAL, R-C10SK1, Skoda multimedijos sistema
Specialiai sukurta SKODA su "Android OS" ir 17,8 cm / 7 coliu jutikliniu ekranu, 2 GB RAM atminties ir 32 GB atminties.
Grid ItemRADICAL, R-C10VW1, VW Golf 5+6 multimedijos sistema
Specialiai sukurta SKODA su "Android OS" ir 17,8 cm / 7 coliu jutikliniu ekranu, 2 GB RAM atminties ir 32 GB atminties.
Grid ItemRADICAL, R-C10VW2, VW Golf 7 multimedijos sistema
Specialiai sukurta VOLKSWAGEN su "Android OS" ir 25.7 cm / 10.1 coliu jutikliniu ekranu, 2 GB RAM atminties ir 32 GB atminties.
Daugiau informacijos
Thermacell - veiksmingos priemonė atbaidanti uodus

 
Pristatome apdovanojimus laiminti produktą ThermaCELL. Tai yra pasaulyje efektyviausias uodus atbaidantis prietaisas, naudojantis unikalią patentuota technologiją. ThermaCELL įrenginys sukurią apsauginę 20 m2 zoną ir atbaido uodus, museles ir kitus skraidančius vabzdžius. Veikia ore skleisdamas natūralaus repelento (randamas chrizantemose) sintetinę kopiją. Sertifikuotas EPA 71910-2 dėl saugumo ir efektyvumo.
  • Pasaulyje efektyviausias uodus atbaidantis prietaisas
  • Tylus ir neskleidžia jokių kvapų.
  • Nereikia teptis ar purkštis ant odos
  • Saugesnis negu žvakė - be atviros liepsnos
Su ThermaCELL šią vasarą atsikratykite visų įkyrių uodų, vabzdžių ir mėgaukitės gamtos teikiamais malonumais kaip niekada ankščiau.

 


Ši uodus atbaidanti priemonė kitaip negu dauguma tam skirtų įrenginių vabzdžius atbaido, o ne juos vilioja kvapais ar šviesa. Ši technologija buvo patvirtinta JAV armijos ir šiuo metu naudojamas uodų kontrolės Irake, Kuveite ir Afganistane. ThermaCELL repelentą galima naudoti: terasoje prie namo, sode, kempingo vietovėje, medžioklėje, žvejyboje ar bet kurioje vietoje, kur uodai Jums kelia rūpesčių.

     

ThermaCELL MR-XJ uodus atbaidantis įrenginys

Nedidelis, patogus nešioti, paprastas naudoti, veikiantis be atviros liepsnos. Tai puiki alternatyva įvairiems ant odos naudojamiems losjonams bei purškalams. Thermacell nuo uodų veikia keičiant užpildus, kurie yra prisotinti alethrinu. Allethrinas yra sintetinis analogas arba cheminė kopija piretrino, kuris randamas chrizantemose, ir veikia uodų bei kitų vabzdžių nervų sistemą. Šis lengvas delninis įrengimas buvo išbandytas ir patvirtintas JAV armijos ir šiuo metu naudojamas uodų kontrolės Irake, Kuveite ir Afganistane. Jie padeda efektyviai atsikratyti uodų ir siūlo 12 valandų (standartinė komplektacija) apsaugą nuo uodų įkandimų ir uodų platinamų ligų nenaudojant DEET ar kitų stiprių chemikalų. Naudoti tik lauko sąlygomis!
 
ThermaCELL nešiojami prietaisai nuo uodų nereikalauja daug priežiūros. Šis prietaisas veikia keičiant užpildymus. Užpildymo paketai veikia 12 val. (R-1) arba 48 val. (R-4) ( parduodami atskirai). 

Žiūrėti prekę >
 

ThermaCELL MR-9L uodus atbaidantis įrenginys

Pastatomas žibintas, paprastas naudoti, veikiantis be atviros liepsnos. Tai puiki alternatyva įvairiems ant odos naudojamiems losjonams bei purškalams. Thermacell lempa nuo uodų veikia keičiant užpildus, kurie yra prisotinti alethrinu. Allethrinas yra sintetinis analogas arba cheminė kopija piretrino, kuris randamas chrizantemose, ir veikia uodų bei kitų vabzdžių nervų sistemą. Šis lengvas delninis įrengimas buvo išbandytas ir patvirtintas JAV armijos ir šiuo metu naudojamas uodų kontrolės Irake, Kuveite ir Afganistane. Jie padeda efektyviai atsikratyti uodų ir siūlo 12 valandų (standartinė komplektacija) apsaugą nuo uodų įkandimų ir uodų platinamų ligų nenaudojant DEET ar kitų stiprių chemikalų.
 
Šviesą skleidžia 8 led lemputės. Šviesos stiprumą galima reguliuoti dviem lygiais "low " and "high". Reikalingos 4AA baterijos ( parduodamos atskirai) .