ZEALUM, ZFB-42P paskirstymo blokas Mini-ANL saugikliams | Paskirstymo blokai | Oficialus JVC atstovas Lietuvoje - gerų kainų parduotuvė
Jūs esate čia: / Auto aparatūra / Laidai / Paskirstymo blokai
Prekės informacija

ZEALUM, ZFB-42P paskirstymo blokas Mini-ANL saugikliams

Prekės kodas: AP00ZL2436
ZEALUM, ZFB-42P paskirstymo blokas Mini-ANL saugikliams

Reitingų nėra.
Zealum Gamintojas: Zealum
Prekės sandėlyje nėra!
Dėl užsakymo teirautis:
+370 686 33335 (I-V) 9h-18h
info@geroskainos.lt
19,90 € be pristatymo
ZEALUM, ZFB-42P paskirstymo blokas Mini-ANL saugikliams
Automobilinės garso aparatūros priedų gamintojo Zealum aukščiausios klasės Pure Line serijos saugiklinės ir paskirstymo blokai yra visiškai nauji gaminiai, puikiai patenkinantys šiuolaikinius pirkėjų poreikius - visi jie kompaktiški ir lengvai montuojami.

Visa Pure Line serija yra pritaikyta didelio skerspjūvio laidams iki 50 mm², bet tuo pačiu ir nedidelių matmenų, todėl, pvz. abu Mini-ANL saugiklių laikikliai ZFH-30P ir ZFH-35P užima mažiau vietos nei tradicinės AGU saugiklinės, kas leidžia juos lengvai sumontuoti variklio ar net akumuliatoriaus skyriuje.

Aukštos klasės gaminių kokybė ir praktiškas medžiagų parinkimas - tai, ko ir galima tikėtis iš Zealum: pusiau permatomas korpusas pagamintas iš įbrėžimams ir vibracijai atsparaus plastiko, garantuojančio ilgalaikę apsaugą nuo korozijos ir drėgmės. Masyvūs kontaktai iš matiniu nikeliu dengto žalvario užtikrina stabilią tekančios srovės vertę.

Paskirstymo blokas - saugiklinė. Skirtas dviems Mini-ANL tipo saugikliams iki 200A. Ypač kompaktiškų matmenų (I x P x A): 82 mm x 46 mm x 30 mm

• 1 x 50/25 mm² įėjimas
• 2 x 25/10 mm² išėjimai

Gamintojas: Zealum, Šveicarija
[!] Stebėk kainą

Mes jus informuosime, kai šios prekės kaina taps Jums priimtina.

Saugos kodas:
Atsiliepimai apie prekę
Rašyti atsiliepimus gali tik prisijungę vartotojai.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.